5 квітня відбувся конкурс малюнка
на асфальті серед учнів початкової школи.
Діти з великим захопленням малювали
свого казкового героя.
Сміх продовжує життя. Хтось вживає цей вислів в алегоричній формі, хтось серйозно ставиться до цієї фрази, проте незаперечно одне - сміх дійсно продовжує життя. Якщо і не біологічну, то вже життя душі точно.
Вчені багатьох країн, займалися науковою стороною даного питання: скільки хвилин сміху і на яку кількість продовжують життя людини. Наводити конкретні цифри не будемо, тому що досить важко повірити в їхню точність, адже не стежили ж ці вчені за цілими поколіннями? Однак існують інші, набагато більш достовірні відомості від тих же самих вчених.
По-перше, під час сміху людина задіює 80 різних м'язів. Погодьтеся, досить непоганий показник. Враховуючи цей факт можна вважати, що сміх є певним тренажером для всього організму. При цьому заняття на ньому не настільки утомливі, як на біговій доріжці, Та й настрій під час таких тренувань тільки поліпшується. За цими даними можна зробити висновок, що регулярний сміх (якщо його можна так назвати ?) змушує організм тренувати себе, а як всім відомо регулярні тренування призводять до підвищення загального тонусу організму, піднімає рівень його опірності до всіляких інфекцій і бактерій, а також сміх викликає інші різним позитивних факторів, які тільки підтверджують, що сміх продовжує життя.
По-друге, під час того, як людина сміється, в його організмі виділяється гормон радості. Він не тільки допомагає людини відчувати себе набагато краще, але і підвищує імунітет. Постійно висока концентрація даного гормону в організмі підвищує імунітет, дозволяє людині дивитися на виникаючі перед ним труднощі з більш позитивної точки зору.
Взагалі, сміх - це хороші ліки від недуг. Як говорив відомий письменник, а за сумісництвом лікар, Антон Павлович Чехов: «всі хвороби від нервів» і з ним важко не погодитися. Варто тільки подивитися на тенденцію зростання числа всіляких захворювань за часів економічної і політичної нестабільності, як висновок напрошується сам собою. Чим більше ми нервуємо, тим більше болячок у нас з'являється. Сміх же своїм чудотворним дією допомагає людині сприймати навколишню дійсність більш спокійно. Відбувається це за рахунок того, що позитивний настрій, яке людина має після сміху, змінює його світогляд з негативного на більш позитивне.
7 квітня відбувся конкурс гуморини серед 2-4 класів.
3 - В клас представляли на конкурсі
Уманець Софія та Комарська Євгенія
В закладі відбувся тиждень енергозбереження.
З метою формування в учнів уявлення про енергозберігаючі технології, розуміння ними необхідності бережливого ставлення до використання енергоносіїв, розвитку навичок роботи із різними джерелами інформації, уміння формулювати думку про способи економного використання електричної та теплової енергії, сприяння розвитку комунікативних навичок під час роботи у групі, уміння вислуховувати думку інших, формулювати власні переконання, сприяння вихованню активної життєвої позиції, почуття власної причетності до загальної справи, зокрема до проблем школи, міста і всієї держави у нашій школі проводиться тиждень енергозбереження.
Учні відвідали пізнавальну казку
" Подорож Енергозберігайчика"
Учні 3-В класу провели дослідницьку роботу
"Як можна економити електроенергію?"
Комментариев нет:
Отправить комментарий